Przyjazd

Wyjazd

O NAS

Ośrodek Wypoczynkowy Telewizji Polskiej S.A. w Ciechocinku

Ciechocinek to największe nizinne uzdrowisko w Polsce, znane ze swoich tężni. Jest ono położone w centrum kraju – na lewym brzegu Wisły, między Toruniem a Włocławkiem, 200 km od Warszawy, w sercu historycznych Kujaw.

Kuracjom sprzyja łagodny klimat o dużej ilości dni słonecznych, wysokiej średniej temperaturze rocznej, niewielkich opadach, słabych wiatrach i niskiej wilgotności powietrza. Korzystny wpływ na zdrowie ma także obecność licznych kompleksów zieleni.

 

W mieście praktycznie nie ma przemysłu,


Największym bogactwem Ciechocinka są obfite złoża wysoko zmineralizowanych solanek termalnych, o temperaturze 8-37 st. C.

Tężnie, które rozpylają w powietrzu bogatą w liczne sole mineralne solankę, tworzą leczniczy mikroklimat korzystnie oddziałujący na chorych.

znajdują się tu m.in. szpitale uzdrowiskowe, sanatoria,  prewentorium, zakłady przyrodolecznicze, pijalnia wód mineralnych,  warzelnia soli. Część uzdrowiskowa bogata jest w zieleń parków, skwerów, kwietników i dywanów kwiatowych.

Co roku przyjeżdża tu wielu kuracjuszy i turystów.

To wspaniałe miejsce do regeneracji zdrowia W dwóch dwupiętrowych budynkach połączonych łącznikiem,

 
 

Oferujemy naszym gościom:


49 miejsc noclegowych w pokojach częściowo z balkonami, każdy z węzłem sanitarnym, wyposażonych w dobrym standardzie z telefonem, radiem i TV: 6 pokoi – jednoosobowych 21 pokoi – dwuosobowych .

Posiadamy: własny ogród do wypoczynku, parking siłownię salonik telewizyjny Zapewniamy smaczne, domowe i urozmaicone wyżywienie z własnej kuchni. Nasz ośrodek współpracuje z oddalonym o 150 m, 22 Wojskowym Szpitalem Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym w zakresie świadczenia usług medycznych i basenowych.

 

W ramach tej współpracy, na podstawie wystawionego przez nas vouchera


możecie Państwo wykupić usługi medyczne w zakresie zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych, diagnostyki medycznej i laboratoryjnej oraz usługi basenowe.

Odpłatność za ww. usługi ponoszona jest bezpośrednio w kasie szpitala wg cen określonych w cenniku szpitala na dany rok kalendarzowy.

Organizujemy: wypoczynki krótko lub długoterminowe wczasy rodzinne i pobyty indywidualne, imprezy okolicznościowe według indywidualnych zamówień gości (regulowane odrębnymi cenami umownymi).

Przyjmujemy zorganizowane grupy na szkolenia, konferencje, sympozja i spotkania integracyjne..

Serdecznie zapraszamy

Ośrodek TVP S.A. w Ciechocinku 

Jak dojechać

design by : LEMONPIXEL.pl