Przyjazd

Wyjazd

O NAS

Ośrodek Wypoczynkowy Telewizji Polskiej S.A. w Ciechocinku

zlokalizowany jest w największym nizinnym uzdrowisku w Polsce, znanym ze swoich tężni. Jest ono położone w centrum kraju – na lewym brzegu Wisły, między Toruniem a Włocławkiem, 200 km od Warszawy, w sercu historycznych Kujaw.

Kuracjom sprzyja łagodny klimat z dużą ilością dni słonecznych, wysoką średnią temperaturą roczną, niewielkimi opadami, słabymi wiatrami i niską wilgotnością powietrza. Korzystny wpływ na zdrowie ma także obecność licznych kompleksów zieleni.

 

W mieście praktycznie nie ma przemysłu,


zaś największym bogactwem Ciechocinka są obfite złoża wysokozmineralizowanych solanek termalnych, o temperaturze 8-37 st. C.

Tężnie, które rozpylają w powietrzu bogatą w liczne sole mineralne solankę, tworzą leczniczy mikroklimat korzystnie oddziałujący na chorych.

Znajdują się tu m.in. szpitale uzdrowiskowe, sanatoria, prewentorium, zakłady przyrodolecznicze, pijalnia wód mineralnych, warzelnia soli. Część uzdrowiskowa bogata jest w zieleń parków, skwerów, kwietników i dywanów kwiatowych.

Co roku przyjeżdża tu wielu kuracjuszy i turystów. To wspaniałe miejsce do regeneracji zdrowia.

 
 


W dwóch dwupiętrowych budynkach połączonych łącznikiem naszym gościom oferujemy:

49 miejsc noclegowych w pokojach częściowo z balkonami, każdy z węzłem sanitarnym, wyposażonych w dobrym standardzie z telefonem, radiem i TV: 6 pokoi – jednoosobowych, 21 pokoi – dwuosobowych.

Posiadamy: własny ogród do wypoczynku, parking, siłownię, . Zapewniamy smaczne, domowe i urozmaicone wyżywienie z własnej kuchni. W zakresie świadczenia usług medycznych i basenowych nasz ośrodek współpracuje z oddalonym o 150 metrów 22. Wojskowym Szpitalem Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjnym. 
 


W ramach tej współpracy, na podstawie wystawionego przez nas vouchera

możecie Państwo wykupić usługi medyczne w zakresie zabiegów leczniczo – rehabilitacyjnych, diagnostyki medycznej i laboratoryjnej oraz usługi basenowe.

Odpłatność za ww. usługi ponoszona jest bezpośrednio w kasie szpitala wg cen określonych w cenniku szpitala na dany rok kalendarzowy.

Organizujemy: wypoczynki krótko lub długoterminowe, wczasy rodzinne i pobyty indywidualne, imprezy okolicznościowe według indywidualnych zamówień gości (regulowane odrębnymi cenami umownymi).

Przyjmujemy zorganizowane grupy na szkolenia, konferencje, sympozja i spotkania integracyjne.

Serdecznie zapraszamy

Ośrodek TVP S.A. w Ciechocinku 

Jak dojechać

design by : LEMONPIXEL.pl